Vizyon & Misyon

Vizyon

2008 yılında İtalyan lezzetlerini Türk damak tadıyla buluşturmak amacıyla faaliyetlerine başlayan Crakers Pizza, geçen bu süreçte tüm Türkiye’ye yayılmayı amaçlayan dinamik şube yapısıyla sektörünün en iyi markası olma hedefini adım adım gerçekleştirmektedir.

 Ana ilkesini “Türkiye’de Pizza & Cafe konseptini yerleştiremek.” olarak belirleyen Crakers Pizza , bu doğrultuda kalite ve ilkelerinden taviz vermeden, her şubesinde lezzet çeşitliliğini koruyarak, farklı damak zevklerine hitap eden doğal ve sağlıklı tatlar sunmayı amaçlamaktadır. Yola çıktığımız ortak paydaşlarımızla temel vizyonumuz; kendine özgü sıcak konsept mağazalar, ideal lezzet çeşitliliği, sağlıklı taze doğal ürünler ve saygın hizmet anlayışı ile sektörde yeni bir kulvar oluşturmak ve bu alanda lider olmaktır.

 

 

Misyon

Türkiye genelindeki lezzet duraklarına her geçen gün bir yenisini ekleyen Crakers Pizza; Trabzon’daki merkez yapılanmasıyla alanında uzman ve deneyimli çalışanlarını marka kimliğine uygun olarak kendi bünyesinde eğitmeyi planlamaktadır. Bu plan çerçevesinde kuruluş sürecinden itibaren, şubelerinin her türlü çalışan ve lojistik ihtiyacını karşılayabilecek duruma gelmiş olup en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Ürün yelpazesini Türk damak tadına uygun olarak geliştiren Crakers Pizza, İtalyan ve Akdeniz mutfağındaki lezzet arayışına devam ederek , müşteri memnuniyetini temel prensip olarak bensimseyip , hizmet verdiği illerde bölge ekonomisine önemli katkılar sağlamak amacıyla sürekli bir gelişim içinde olmaya çalışmaktadır. Hedeflerine ulaşmak için ekip çalışması ve şubeler arası uyuma büyük önem vermektedir.