Crakers Pizza franchise'i olmaya karar verdikten sonra finansal yeterlilik sağlanması ile franchise başvurunuz değerlendirmeye alınır. Akabinde ekibimiz sizler için seçilmiş lokasyonda uygun dükkân araştırmaya ve fizibilite çalışması yapmaya başlayacaktır. Ön protokolün imzalanması ile inşaat proje sürecine başlanacaktır.

Crakers Pizza franchise adaylarına Crakers Pizza self servis ve Crakers Pizza cafe olmak üzere 2 konsept seçeneği sunmaktadır.

Restoranlar için tavsiye edilen minimum alan ölçüleri:

Crakers Pizza cafe için min. kapalı alan; 120 m², bahçe alanı; 30 m²

Crakers Pizza self servis için min. kapalı alan; 70 m² gereklidir.

Bu süreçte siz değerli işletmecilerimize 15 günlük oryantasyon eğitimi verilecektir. Bu eğitimde asıl amaçlanan kendi işletmenizi yönetmeye başlamadan Crakers Pizza atmosferini yerinde ve zamanında yaşamanızdır. Böylelikle Crakers Pizza ürünlerinin mutfak aşamalarını da gözlemleme şansınız olacaktır. Ayrıca yöneticilik noktasında personel idaresi, görev tanımları ve restoran yönetimi gibi idari mevzuda da bilgi sahibi olmanız sağlanacaktır.

Şube inşaat süreci devam ederken personel eğitim süreci başlayacaktır. Restoran açılışından itibaren uzman kadromuz bir süre daha iş başı eğitim programlarına devam edecektir. Bu iş başı eğitim süreci iş oryantasyonu noktasında restoran çalışanlarının gelişimine büyük katkı sağlayacaktır.

Crakers Pizza tedarikçi fabrikaları ile doğrudan bağlantı sağlayıp toplu alım gücüyle elde ettiği promosyon ve iskonto oranlarını bayilere yansıtır.

Crakers Pizza kaliteli hizmeti, nezih mekânları ve geniş ürün yelpazesi ile masa müşterisini artırarak kar marjını yükseltmeyi amaçlamaktadır.