2008 yılında İtalyan lezzetlerini Türk damak tadıyla buluşturmak amacıyla faaliyetlerine başlayan Crakers Pizza, geçen 11 yıllık süreçte tüm Türkiye’ye yayılmayı amaçlayan dinamik şube yapısıyla sektörünün en iyi markası olma hedefini adım adım gerçekleştirmekle birlikte bünyesine katılacak yeni iş ortaklarıyla bu kazançlı işletmeyi daha yükseklere taşımayı amaçlamaktadır.

       Türkiye genelindeki lezzet duraklarına her geçen gün bir yenisini ekleyen Crakers Pizza; Trabzon, Ankara ve İstanbul bölge organizasyonlarıyla konusunda yetkin ve deneyimli çalışanlarını marka kimliğine uygun olarak kendi bünyesinde yetiştirmektedir. Restoranlarının yetkin personel ihtiyacını karşılayabilecek yeterli insan kaynağına sahiptir.

       Crakers Pizza 2018 yılı itibariyle 3 bölge yapılanmasıyla restoranların tamamının hammadde ihtiyaçlarına  en kısa sürede cevap verebilecek üretim,  depo ve  lojistik ağıyla hizmet vermektedir.

Crakers Pizza gücünü İtalyan Mutfağı lezzetlerini Türk damak tadıyla yoğurarak süreklilik arz eden Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları yapmasına borçludur. Amacımız; Crakers Pizza lezzetini, kalitesini ve konseptini yurtiçinde mevcut ve aday restoranları ile yurtdışında da devam eden master franchise görüşmeleri ile herkese ulaştırmaktır.

Crakers Pizza; Trabzon’da 9, Ankara’da 2, Samsun'da 2, İstanbul, Rize, Giresun, Ordu olmak üzere, 7 il, 17 restoran ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Tr Crks Toptan Gıda San. Tic. A.Ş